İnsan Kaynakları

SARDES GIDA, kurulduğu günden günümüze sağladığı büyümeyi, çalışanlarının kurumumuza olan güveni, azmi ve enerjisine borçludur. İnsan kaynağı ihtiyacımızın karşılanmasına yönelik olarak, kurumsal web sayfamız üzerinden yapılan başvurular veya pozisyonun gerekliliğine göre danışmanlık firmaları ile çalışılmaktadır. Adaylara ait bilgiler, başvuru yaptıkları tarihten itibaren en az 1 yıl süresince uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklı tutulmaktadır.

Staj Başvurusu:

Kapımız staj uygulaması yapmak isteyen öğrencilerimize de açıktır. Yaz dönemi stajlarımız Haziran – Eylül döneminde olup, meslek liseleri, meslek üksekokulu ve üniversite öğrencileri içindir. Değerlendirme süreci sonucunda uygun bulunan öğrenciler ve okulları ile irtibata geçilmektedir.

Yaz dönemi stajına yönelik olarak her yıl 15 Nisan tarihine kadar sadece internet sitemiz üzerinden yapılan başvurular kabul edilmektedir.

5510 sayılı ve 3308 sayılı yasalar kapsamında staj yapması zorunlu olan öğrencilerden staj belgesi ve iş kazası ve meslek hastalığı primlerinin staj süresince okulları tarafından yatırılacağına dair belge talep edilmektedir.

Word formatındaki CV’nizi başvurduğunuz pozisyonu belirten kısa bir yazıyla birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz.